ФлэШка есть-УМА не надо


Previous Entry Share Next Entry
Троха юності згадалося Про АТС
hatabycha
У відповідь на пост rain_woman

Судилося мені у своєму житті бувати на різних АТС київських, коли працював інженером з налаштування виділених каналів інтернету у славетній компанії Lucky Net.

Перший мій візит був геніальним))) Старший товариш Костя показав мені все, як треба підключати, туди-сюди, питає: " Ну що, все зрозумів?" Я кажу: " Бьєн сюр!" " Тоді підключай силовий кабель" А там 380 вольт, здається. І я миттю переплутав плюс з мінусом)))) Так репнуло, що аж іскри посипались))) Всі абоненти, зрозуміло,  погасли - ні інтернету, ні телефону. Проте швидко, поки Костя навіть не встиг набрати повен рот матюків, замінив запобіжник - і за пару хвилин підключив як слід)))

А ще був прикол: нам видали спеціальні телефони - трубка з кабелем, який вмикається в телефонну мережу - і можна було за рахунок держави або інколи (ай-ай-ай) за рахунок якихось невідомих охвісів дзвонити куди було треба)))

А ще якось я переплутав гніздо нашого колєги Валіка з гніздом посольства Японії, причому у п’ятницю ввечері. До понеділка Валік вислуховував по телефону дивну японську мову, аж поки збагнув, що могло трапитись)))

Ех, юність шальоная!)))

PS Привіт усім моїм лакінетівським друзякам! То були прекрасні дні!)))

?

Log in

No account? Create an account